Aikido.

Trwają zapisy na zajęcia z Aikido w naszej szkole! Będą one prowadzone przez Pana Pawła Ziemlewicza Sensei (4 dan), który zajmuje się sztukami walki od 1999r. Pan Paweł posiada także wykształcenie pedagogiczne oraz uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością samoobrona i ma już wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

"Aikido ze względu na swój charakter zalecane jest dzieciom i młodzieży zarówno jako forma aktywności fizycznej, jak i swego rodzaju rehabilitacji ruchowej. Nasz trening pomaga utrzymać dobrą kondycję i sprawność fizyczną dziecka, jednocześnie nie obciążając nadmiernie elementów układu ruchu" - twierdzi pan Paweł Ziemlewicz i dodaje: 
"Aikido nie opiera się na zasadach współzawodnictwa. Zajęcia odbywają się w bezpieczny i kontrolowany sposób. Nie propagujemy zachowań agresywnych, skupiamy się na rozwijaniu współpracy w grupie i pokazujemy, że walka nigdy nie jest właściwą drogą do rozwiązania konfliktu. Zajęcia Aikido pomagają nabrać pewności siebie, wiary we własne możliwości i przekonania, że wszystko jest możliwe do osiągnięcia."

W naszej szkole dzieci będą trenować w dwóch grupach wiekowych: klasy 0 -3 oraz grupa z klas starszych. Karty zgłoszeń dostępne w sekretariacie Katolickiej Szkoły Podstawowej. Serdecznie zapraszamy!