Baza dydaktyczna szkoły wzbogacona o kolejne interaktywne monitory

Z prawdziwą przyjemnością informuję, że w tym tygodniu zakończyliśmy montaż dotykowych interaktywnych monitorów w klasach.
Duże interaktywne monitory LCD o przekątnej ekranu 65 cali zastępują w naszej szkole tradycyjne szkolne tablice. Dzięki środkom pozyskanym przez szkołę  w ramach programu rządowego Aktywna Tablica jesienią w szkole zostały zamontowane 2 monitory, a kolejne 5 zostało zakupionych przez szkołę w styczniu. Monitory interaktywne zostały powieszone  w następujących klasach:
  1. sala nr  1          - klasa VIIA
  2. sala nr  2          - klasa 3GK
  3. sala nr  3          - klasa VIIB
  4. sala nr  4          - klasa VIA
  5. sala nr  6          - klasa VIB
  6. sala nr 10         - klasa IVB
  7. sala nr 13         - klasa VA  
     
Monitory interaktywne są rozwiązaniem nowoczesnym i funkcjonalnym i stanowią doskonałe wzbogacenie bazy dydaktycznej szkoły.

Większość klas, które nie zostały wyposażone w monitory dysponuje interaktywną tablicą. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, nauczyciele mają możliwość prowadzenia lekcji w znacznie bardziej urozmaicony sposób, a dla uczniów naszej szkoły zdobywanie wiedzy będzie przyjemniejsze i atrakcyjniejsze. 

18 nowych zestawów komputerowych, tablica interaktywna i roboty do programowania w pracowni informatycznej  oraz interaktywne monitory które zostały ostatnio zakupione znacznie poprawiły bazę dydaktyczną KSP co nas bardzo cieszy :).