Wizyta taty naszych uczniów w grupie przedszkolnej

Wizyta pana Petra Hrdlicka taty naszych uczniów w grupie przedszkolnej.

Pan Petr urodził się w Czechach ale od 20 lat mieszka w USA. W Stanach uzyskał dyplom magistra ochrony środowiska, założył rodzinę, urodziła mu się dwójka cudownych dzieci - co potwierdzamy smiley. Do dziś pracuje w Ameryce. Angielski jest dla pana Hrdlicka pierwszym językiem. W wolnych chwilach lubi pływać, nurkować, jeździć na nartach, chodzić po górach. Lubi pracę w ogrodzie oraz zajmowanie się stolarstwem. Jednym słowem człowiek z wieloma pasjamismiley.
Obecność Taty Zacharego i Susany w grupie przedszkolnej pokazała, że dzieci nie mają barier w komunikowaniu się w języku angielskim, którego się uczą. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali i uczestniczyli w rozmowie. Wielokrotnie intuicyjnie wiedzieli, o czym jest mowa. Chętnie bawili się oraz ćwiczyli różne słowa, zwroty, które powtarzali i wykorzystywali w rozmowie.

Kolejne ciekawe doświadczenie za nami. Dziękujemy bardzo Panu Petrowi, że odwiedził nas i porozmawiał z nami w języku angielskim. Była to dla nas niesamowita przyjemność i przygoda.