„XIX Bieg Solidarności”

W sobotę 29 września o godz. 15.00 odbył się „XIX Bieg Solidarności” wokół parku miejskiego. Zawodnicy pobiegli w pięciu kategoriach wiekowych. Uczestnicy biegów, którzy zajęli wysokie miejsca otrzymali medale, pamiątkowe dyplomy i nagrody. Katolicka Szkoła Podstawowa otrzymała puchar dla najlepszych szkół od organizatorów. Na koniec imprezy zostało przeprowadzone losowanie nagród, w którym KSP wygrała telewizor marki LG o największej przekątnej ekranu.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w biegu, Pani Justynie Zembrzuskiej oraz Panu Dariuszowi Borzymowi za przygotowanie uczniów oraz gratulujemy wszystkim laureatom.

Na najwyższym miejscu na podium w poszczególnych kategoriach z KSP stanęli następujący uczniowie: