Oddział przedszkolny

W oddziale przedszkolnym 5-cio i 6-cio-latki przygotowują się do nauki w szkole. Realizujemy codzienne ciekawe i rozwijające zainteresowania uczniów zajęcia w ramach obowiązującej podstawy programowej.

W oddziale przedszkolnym znajduje się osobna szatnia i stołówka, w której dzieci spożywają posiłki oraz samodzielnie przygotowują sałatki, koktajle i zdrowe kanapki. W kąciku przyrodniczym dbamy o akwariowe rybki i prowadzimy hodowlę roślin. W kąciku gimnastycznym wyposażonym w drabinki i ściankę wspinaczkową odbywają się ćwiczenia i zabawy ruchowe. W sali dydaktycznej wyposażonej w tablice magnetyczne oraz do pisania, codziennie odbywają się zajęcia dydaktyczne przygotowujące do nauki czytania i pisania oraz usprawniające umiejętności matematyczne. Każdego dnia odbywają się zajęcia z języka angielskiego, z nativ speakerem. Raz w tygodniu rytmika, zajęcia komputerowe, plastyczne i SKS. W przedszkolu również organizowane są imprezy okolicznościowe: urodziny uczniów, bale karnawałowe, jasełka, tydzień kolorów związanych z aktualną porą roku, tydzień zawodów itp. Często i chętnie wychodzimy z dziećmi do różnych ciekawych miejsc i spotykamy się z wieloma interesującymi osobami, dzięki czemu dzieci uczą się, poznają i doświadczają otaczający ich świat.

Serdecznie zapraszamy małych przedszkolaków do oddziału przedszkolnego, w którym panuje ciepła, życzliwa atmosferasmiley Na dzieci czaka tu niesamowita przygoda!