Osiągnięcia lekkoatletyczne naszych uczniów.

Ostatni tydzień kwietnia w naszej szkole upłynął pod znakiem sportu. Czworo uczniów startowało w Mistrzostwach Mazowsza, które odbyły się 27.04.2018 w Kamionie. Najlepiej wypadła Kaja Chmielewska, która w swoim roczniku na 96 startujących dziewcząt zajęła 6 miejsce.
   Pozostali uczniowie tj. Gabriela Szczepkowska, Aleksandra Kasprowicz oraz Tymoteusz Łoboda uplasowali się w połowie stawki.
Natomiast 24.04.2008 r. odbył się I Rzut Lekkoatletyczny . Zwycięstwo w tych zawodach odniosły Paulina Lis na dystansie 60 metrów oraz Kaja Chmielewska w biegu na 600 metrów. Dwa razy na podium stanęła Gabriela Szczepkowska zajmując 2 miejsce na 60m oraz 3 miejsce w skoku w dal. Tomasz Murawski zdobył srebrny medal w pchnięciu kulą, a Tymoteusz Łoboda był 3 w biegu na 1000 m.
   W II Rzucie Lekkoatletycznym Klas Gimnazjalnych, który odbył się dzień później  najlepiej spisała się Aleksandra Kasprowicz, która zajęła 2 miejsce w biegu na 600 metrów.
Gratulujemy serdecznie naszym sportowcom!!!