Sukcesy lekkoatletyczne.

I RZUT LEKKOATLETYCZNY
        Z dobrej strony zaprezentowali się uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej w I rzucie lekkoatletycznym,  który odbył się 26.09.2017 r. na stadionie miejskim w Mławie. Nasi reprezentanci zdobyli 4 medale.  Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stanęła Paulina Lis. Uczennica klasy VI wygrała bieg na dystansie 60 m oraz skok w dal. Gabriela Szczepkowska wywalczyła srebrny medal w biegu na 60 m, ustępując tylko  Paulinie Lis. Na drugim stopniu podium stanęła także Kaja Chmielewska, która rywalizowała na dystansie 600 m .
  Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów.
 II RZUT LEKKOATLETYCZNY
       W dniu 20 października pięcioro uczniów z Katolickiej Szkoły Podstawowej  zdobyło 5 medali podczas II rzutu lekkoatletycznego rozgrywanego na stadionie miejskim w Mławie.
           Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stanęła Paulina Lis w biegu na 60 m oraz w skoku w dal. Warto dodać, iż podczas I rzutu  lekkoatletycznego, uczennica klasy 6b również była najlepsza w tych dwóch konkurencjach.  Brązowym medalem może pochwalić się Kaja Chmielewska, która poprawiła swój rekord życiowy na dystansie 600 m (2:06.10min). Trzecie miejsca zajęli również: Gabriela Szczepkowska oraz Tymoteusz  Łoboda. Gabriela rywalizowała na dystansie 60 m, natomiast Tymoteusz  na 1000 m.
Serdecznie gratulujemy medalistom i życzymy dalszych sukcesów!