Zawody rejonowe w biegach przełajowych w Ciechanowie. Nagroda Starosty Mławy

W dniu 28.03.2019 r. w Ciechanowie odbyły się zawody rejonowe w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów: Wiktoria Michalska, Paulina Lis, Kaja Chmielewska, Piotr Murawski, Mikołaj Rybka oraz Tehun Kim. Na najwyższym stopniu podium w biegu na 800 m. stanęła Kaja Chmielewska, uczennica klasy VI Katolickiej Szkoły Podstawowej. Kaja trenowana przez p. Justynę Zembrzuską wygrała swój bieg z 60 m przewagą nad pozostałymi zawodniczkami. Na piątym  miejscu uplasował się Piotr Murawski z klasy IV. Pozostałym zawodnikom mimo, iż nie udało się zakwalifikować na Mistrzostwa Mazowsza, które odbędą w Kamionie serdecznie dziękujemy za reprezentowanie szkoły w zawodach.smiley Zwycięzcom gratulujemysmiley

W piątek 29 marca b.r. odbyła się sesja Rady Powiatu Mławskiego, na której Starosta p. Jerzy Rakowski wręczył nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe za rok 2018. Wśród nagrodzonych była również uczennica Katolickiej Szkoły Podstawowej - Kaja Chmielewska. Największym osiągnięciem naszej młodej lekkoatletki było zdobycie Mistrzostwa Mazowsza w biegu na 600 m. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesówsmiley.